Türkiye'nin Mezuniyet Markası

S.S.S.

Sık Sorulan Sorular
Stüdyo platform çekimlerimiz Gençlik Caddesinde (Anıtkabir Yakını) bulunan ofisimizde yapılacak. Stüdyo çekimlerinde haftanın 7 günü mesai saati gözetmeksizin saat 22.00‘ ye kadar hizmet sunacagız. Stüdyomuzda rahat bir ortamda görüsme ofisi, bekleme alanı ve hazırlık odasına kadar tüm detayları sizin için düsündük.
Satıs temsilcilerimiz ile +90542 694 4008 ve +90542 115 4008 numaralarımızdan iletisime geçebilir ve bütün paket içeriklerimizi ögrenebilirsiniz.
Dış mekan fotoğraf çekimleriniz için kampüsünüz, fakülteniz veya Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Huzuru ve Ankara'mızın simgesi; Anıtkabir seçeneklerini sunuyoruz…
İkinci mekan seçenegi için satıs temsilcilerimiz ile iletisime geçebilirsiniz
Cübbe kiralama ve satıs islemlerimiz mevcuttur. Çekimde kiralama veya satın alma islemi için satıs temsilcilerimize randevu esnasında bilgi verilmesi yeterli olacaktır.
Ankara Mezuniyet Ögrenci Otomasyon sistemi ayrıca bir alısveris sistemidir. Sistemimiz de sizleri siparis vermek için yönlendirmeler tasarlanmıstır. Fotograf baskısı, albüm, tablo vb. ürün alısverisi online olarak yapabileceksiniz.
Satıs temsilcilerimiz ile +90542 694 4008 ve +90542 115 4008 numaramızdan iletisime geçebilir ve bütün paket içeriklerimizi ögrenebilirsiniz.
Sezon süresince hava durumları tarafımızca kontrol edilmektedir. Yagıs olasılıgı yüksek olan günler de çekimleriniz baska bir tarihe alınacaktır
Sizlerin en özel gününde en özel kisileri agırlamak bizim için de önemlidir. Pandemi kosulları nedeni ile misafir sayımız aileniz dısında 3 kisi ile sınırlıdır.
Okulunuza özel Tasarlanmıs Plakalar, Peruk, Taç, Küçük Yazı Tahtası, Sembolik Diploma ve bölüme özel tüm ekipmanlar kullanılmaktadır.
Grup temsilcilerimizin iletisim bilgileri ekibimize iletilmekte ve çekimden önce sizler ile iletisime geçilmektedir.
Çekim saatinden 30 dakika önce çekim yerinde olmanızı tavsiye ederiz.
Ekibimiz sizlere çekim esnasında poza girebilmeniz için tavsiyeler vermektedir. Kullanılacak mekanlarda grup arkadaslarımızın bireysel pozları alınmaktadır. Bireysel çekimlerimiz tamamlandıktan sonra grup 2-3-4-5 ‘li pozlarınız alınmaktadır.
Fotograf teslim süremiz en fazla 20 is günüdür.
www.ankaramezuniyet.com.tr adresine girdiginizde sag üst tarafta ‘’Otomasyon Sistemine Giris’’ butonundan ulasabilirsiniz. Ankara Mezuniyet Ögrenci Otomasyon sistemi firmamıza ait bir sistemdir. Bu sistem üzerinden fotograflarınız teslim edilmektedir.
Sisteme kayıt olurken bizlere verdiginiz; 1. Cep telefonu numarası 2. Mail adresi Bilgileriniz ile giris yapabileceksiniz. Bilgileri dogru girdiginiz takdirde cep telefonunuza bir onay kodu gelecektir. Onay kodu ile giris isleminiz tamamlanacaktır.
Sistemimiz hatıralarınızı en net sekilde sunabilmek için tasarlanmıstır.
Fotograflarınız basit düzenlemeler yapılarak teslim edilmektedir. En begendiginiz 15 fotografınıza ise ücretsiz Photoshop hizmeti verilmektedir.
Sisteme yüklenecek fotograflarınız yüksek kalite ile yüklendigi için ve fotograf sayısı çok oldugundan dolayı indirme hızınız internet hızınıza baglı olarak degisiklik göstermektedir.
Sistem girisi yaptıktan sonra ‘’İndir’’ kısmına tıkladıgınızda indirebilirsiniz. :)

Fotograflarınız sisteme ‘’.rar’’ uzantılı olarak yüklenmektedir. Bilgisayarınız için “winrar programı”nın son sürümü indirilmeli ve kurulmalıdır. Telefonunuz için ise Apple Store yada Google Play’den bir “zip programı” indirilmelidir.


1. Bilgisayar İçin Anlatım: 1. Mac işletim sistemi için buradan, Windows işletim sistemi için ise buradan programı indirebilirsiniz. 2. İndirdiğiniz dosyaya sağa tıklayarak ‘’klasöre çıkart’’ seçeneğini seçiniz. 3. Kısa bir beklemeden sonra fotoğraflarınız yeni oluşan klasörünüzde görülecektir.

2. Telefon İçin Anlatım: 1. Apple Store yada Google Play’den bir “zip programı” indirilmelidir. 2. İndirdiğiniz dosyayı “zip” programı ile birlikte aç yaparak fotoğraflarınızı inceleyebilirsiniz.

Telefon numaranızı ve mail adresinizi tekrardan kontrol etmelisiniz. Ancak sorun hala devam ediyorsa +90542 694 4008 ve +90542 115 4008 WhatsApp hatlarımız üzerinden iletisime geçebilirsiniz.
Sistem üzerinde açılan ‘’Photoshop Talebi’’ Linkini tıklayarak açılan sayfaya 15 fotograf ve her fotografınızın altına düzenleme metninizi yazıp ileterek yararlanabilirsiniz. Düzenlenen fotograflarınız 15 gün içerisinde teslim edilecektir.
Sorularınıza yeterli cevabı bulamadıysanız, bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin :)
Ofis Adresi

Maltepe Mah. Gençlik Cad Kırağı Sok. No: 13/1 ELİTPARK,
06530 Çankaya/Ankara

Telefon

Numara: 0542 694 40 08 - 0542 115 40 08

Öğrenci otomasyonuna giriş yapmak için butona tıklayınız ÖĞRENCİ OTOMASYONU GİRİŞİ